Ecrin İş Makinaları Yönetim Kurulu Başkanı, Muhammet Emin PULCU 1990 yılından 2006 yılına kadar bu sektörde farklı firmalarda faaliyet göstermiş. 2006 yılından 2012 yılına kadar farklı bir firmada ortaklık yapmış. 2012 yılında bulunduğu ortaklıktan ayrılıp Ecrin Makine Madencilik Metal Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. kurmuş ve faailetlerine devam etmektedir.

 

           Ecrin İş Makinaları, 2019 yılında Ecrin Makina ile birlikte Şirket birleşimine gitmiş ve İhracat ağırlıklı olarak Ticari Faaliyetlerine durmaksızın devam etmektedir.

 

          Ecrin Makina ve Ecrin İş Makinaları , mermer, madencilik ve hafriyat sektöründe kullanılan her türlü yükleyici ve ekskavatör için kova,çatal.hızlı birleştirici,tektırnak,riper ve braketgibi ürünleri imal ederek mermer sektöründe yeniliklerin yolunu açmaktadır. Hidrolik kaya kırıcı RİMAX ürünüde yapılmaktadır.

 

          Ecrin Makina ve Ecrin İş Makinalarııbu üretimlerin yanı sıra müşterilerden gelen talepler doğrultusunda istenilen ürünleri profesyonel teknik personeli ile kaliteli ve eksizsiz olarak üretmektedir.

       

         Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, doğru yönlendirmeler yapmayı amaçlayan Ecrin Makina olarak temel prensibimiz üretimin her aşamasında ve sonrasında kaliteden ödün vermeden hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaktır.

Ecrin İş Makinaları

gallery/tarama_20180119 (10)